Hakkımızda

Hakkımızda

About

Şehirlerarası evden eve nakliyat için akla gelebilecek ilk önlem güvenlik olmalıdır. İki yönlü güvenlik bir yasal hukuk güvenliği, iki, nakliyat firmasının alacağı güvenlik tedbirleridir. Şehirlerarası Yasal taşımacılık firmaları her iki önlemi almadan nakliyat yapmazlar. Sözleşmemizde eşyanızın yükleneceği ve teslim edeceği tarih yazmaktadır.
Özel paketleme ile yüksek güvenlik önlemi alıyoruz. Taşımacılık sigortası ile eşyalarınızı ayrıca da sigortalıyoruz. Şehirlerarası nakliyenin uzun yol olduğunu bilmeniz önemli. Evci nakliyat olarak eşyalarınızı Türkiyenin her noktasına özenle ve olabilecek en güvenli şekilde taşımaktayız.

VİZYONUMUZ

Lojistik sektöründe, yenilikçi, güvenilir, tercih edilen bir çözüm ortağı olmayı sürdürerek, ulusal pazardaki öncülüğümüzü korumak ve müşterilerimize en kaliiteli şekilde hizmet sunmaktır.


MİSYONUMUZ

Kurumsal hedef, strateji ve etik değerlerimiz çerçevesinde büyüme politikaları izleyerek, iç ve dış müşteri memnuniyetini sürekli kılmak; yasalara, çevreye ve tüm paydaşlarımıza saygılı, güvenilir ve müşterilerimiz için uzun vadeli lojistik çözüm ortağı olmayı sürdüren bir kuruluş olmak.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat


Evci Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmetinde kendine ait asansörlü araçları ile asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Asansörlü nakliyatın birçok faydası vardır. Başlıca faydaları arasında her iki taraftaki apartmanın duvarları çizilmez ve nakliye hizmeti daha erken biter. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde çalışan personel daha az yorulacağından daha çok performans alırsınız.Şehirler Arası Nakliyat


Şehirler arası nakliyat hizmeti klasik evden eve nakliyat işlemine göre daha farklı bir boyuttadır. Sağlıklı ve sorunsuz bir şehirler arası nakliyat süreci geçirmeniz için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi tabii ki de profesyonel bir firma ile çalışmak. Profesyonel bir firma ile çalıştığınız taktirde işleriniz genellikle sistematik ve düzenli gider. Evci nakliyat şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızı her türlü tehlikeye karşı garanti altına alır.

Izmir Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürün modellerini talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya modelleri, alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde tüm eşyalar yeni adreslere götürülmekte ve herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir.

Teklif Ver

Teklif Ver

Hizmetlerimiz ile ilgileniyorsanız bize teklif gönderebilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.